Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysyłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index.php on line 725
Promocje serwisowe - Wymiana opon i kół
Czas na Pit-Stop

Oferta na pakiety wymiany opon i kół
w serwisie Volkswagen Porsche Krańcowa.

Dla Klientów posiadających opony:

Pakiet BRĄZOWY 149 zł

> Wymiana opon
> Mycie samochodu

Pakiet SREBRNY 199 zł

> Wymiana opon
> Mycie samochodu
> Przegląd zimowy

Pakiet ZŁOTY 359 zł

> Wymiana opon
> Mycie samochodu
> Przegląd zimowy
> Hotel opon

Pakiet PLATYNOWY 549 zł

> Wymiana opon
> Mycie samochodu
> Przegląd zimowy
> Hotel opon
> Niewidzialna wycieraczka

Dla Klientów posiadających koła:

Pakiet BRĄZOWY 99 zł

> Wymiana kół
> Mycie samochodu

Pakiet SREBRNY 149 zł

> Wymiana kół
> Mycie samochodu
> Przegląd zimowy

Pakiet ZŁOTY 299 zł

> Wymiana kół
> Mycie samochodu
> Przegląd zimowy
> Hotel ogumienia

Pakiet PLATYNOWY 499 zł

> Wymiana kół
> Mycie samochodu
> Przegląd zimowy
> Hotel ogumienia
> Niewidzialna wycieraczka

Ceny obowiązują w przypadku opon do 17 cali (włącznie).

Oferta obowiązuje od 01.09.2019 r. do 30.12.2019 r.

Skontaktuj się z Twoim Doradcą serwisowym :


Wypełnij formularz
 

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.