Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysyłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index.php on line 709

Serwis i czci na kad kiesze.

SERVICE PRO to program stworzony z myl o uytkownikach samochodw marki Volkswagen Samochody Uytkowe, ktrzy ceni sobie jako oferowan przez Volkswagena.Dla uytkownikw 5-letnich i starszych Volkswagenw.

Programem SERVICE PRO objte s 5-letnie i starsze pojazdy marki Volkswagen Samochody Uytkowe. Twj dostawczy Volkswagen wci bdzie jak nowy, bo teraz czci i serwis s na kad kiesze! Sprawd ofert programu i przekonaj si o tym sam.

Dla cenicych niezawodno.

Szukasz fachowego i sprawdzonego serwisu, gdy chcesz zapewni pen sprawno i niezawodne funkcjonowanie swojego auta? Skorzystaj z usug Autoryzowanego Serwisu Volkswagen Samochody Uytkowe, ktry gwarantuje najwysz jako usug z zachowaniem standardw producenta. Wiedza i dowiadczenie Autoryzowanego Serwisu to gwarancja sprawnoci technicznej Twojego samochodu uytkowego marki Volkswagen oraz bezpieczestwa i komfortu podrowania.

Dla rozsdnych.

Chcesz unikn nieproporcjonalnie wysokich kosztw naprawy w stosunku do wartoci pojazdu? Program SERVICE PRO to rozwizanie, ktre zapewni Twojemu dostawczemu Volkswagenowi pen funkcjonalno w przystpnej cenie. W SERVICE PRO ceny za Oryginalne czci Volkswagen®, czci Economy Volkswagen oraz Oryginalne czci na wymian s dostosowane do wieku pojazdu, a ich monta odbywa si po preferencyjnej stawce roboczogodziny.

Dla praktycznych.

Aby skorzysta z programu SERVICE PRO wystarczy okaza kart SERVICE PRO u najbliszego Partnera Serwisowego marki Volkswagen Samochody Uytkowe, ktry uczestniczy w programie. Udzia w programie gwarantuje rabat na czci oraz preferencyjn stawk roboczogodziny. Jeeli jeszcze nie posiadasz karty SERVICE PRO, popro doradc serwisu o jej wydanie.

Pobierz regulamin

Skontaktuj si z naszym serwisem Volkswagena

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.